Akademie C. H. BECK Vás zve na konferenci

COMPLIANCE V KORPORÁTNÍ PRAXI

6. února 2025, čtvrtek

Hotel Kings Court, U Obecního domu 660/3, 110 00 Praha 1

PŘIHLÁSIT SE

O KONFERENCI

Akademie C. H. Beck Vás srdečně zve na konferenci COMPLIANCE V KORPORÁTNÍ PRAXI zaměřenou na klíčové aspekty compliance v moderních firmách a na nejaktuálnější témata firemní odpovědnosti a regulací. Konference se již tradičně zúčastní řečníci vybíraní čistě na základě své odborné kvality a uskuteční se v nádherných prostorách hotelu Kings Court v centru Prahy. Historická budova, dnes sloužící jako moderní pětihvězdičkový hotel, poskytuje ideální prostředí pro setkání špičkových odborníků a zástupců firemního sektoru i státních orgánů.

Program konference klade důraz na praktické aspekty compliance a na konfrontaci pohledů z praxe a státní správy. Úvodní přednáška účastníky uvede do aktuálních trendů a výzev v oblasti compliance, následované panelovými diskusemi včetně jednoho dynamického duelu. Témata jako prověřování dodavatelských řetězců, trestní odpovědnost právnických osob, mezinárodní sankce či soutěžní compliance budou řešena zejména z praktického hlediska. Významná část programu bude věnována také zkušenostem s whistleblowingem a připravované legislativě v rámci AI Act, která zásadně ovlivní regulaci umělé inteligence.

Odpolední blok přinese diskusi o zásadních otázkách kybernetické bezpečnosti a nové směrnice NIS 2, která významně mění pravidla pro ochranu citlivých dat v rámci celé Evropské unie.

Všechna témata budou prezentována odborníky s dlouholetou praxí v oblasti compliance, kteří nabídnou cenné rady a praktické postupy přímo aplikovatelné v každodenní praxi. Vysokou odbornou úroveň programu zajišťují řečníci, kteří patří mezi špičky ve svém oboru.

Účast na konferenci přinese konkrétní rady a návody pro zlepšení compliance programů ve firmách. Díky přítomnosti odborníků z různých oblastí budete mít možnost podrobně se seznámit s legislativními novinkami, získat nové poznatky a praktická řešení, jak se vypořádat s výzvami, kterým firmy čelí v současném přísně regulovaném prostředí. Konference rovněž nabízí ideální platformu pro konfrontaci pohledů z praxe a státních orgánů.

Kromě bohatého programu bude konference i příležitostí k networkingu a výměně zkušeností s kolegy z oboru. Diskuse a neformální rozhovory v průběhu akce vám umožní navázat nové profesní kontakty a inspirovat se od špičkových odborníků v oblasti compliance. 

Bohatým programem Vás bude celý den provázet Jan Kupčík v roli moderátora a odborného garanta konference.

KOMU KONFERENCI DOPORUČUJEME

Compliance konference je určena zaměstnancům compliance oddělení, interním auditorům, pracovníkům vrcholového i středního managementu, majitelům firem, statutárním orgánům, právnickým osobám, interním compliance managementům/officerům, (firemním) právníkům, advokátům a dalším odborníkům na compliance. Tato akce je ideální pro všechny, kteří se chtějí orientovat v aktuálních trendech, získat praktické rady od předních expertů a efektivně řídit rizika spojená s regulacemi a právními požadavky v korporátním prostředí.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ & PANELISTÉ

 

Mgr. Tomáš Babáček, LL.M.

Zakladatel poradenské společnosti mutualus působící v oblasti udržitelnosti a transformací. Před založením mutualusu působil v nadnárodních poradenských společnostech a vedl společenskou platformu pro zlepšování podnikatelské regulace v Česku Zákon roku. Ve své praxi se dlouhodobě zaměřuje na řešení komplexních regulatorních požadavků zejména v oblastech životního prostředí, veřejně přednáší a vyjadřuje se k tématům udržitelnosti a podnikatelské regulace, je spoluautorem odborného komentáře k regulaci rozšířené odpovědnosti výrobců v České republice. Vystudoval právo na Univerzitě Palackého v Olomouci a absolvoval postgraduální studijní program v oboru evropského obchodního práva konsorcia evropských univerzit Pallas v Amsterdamu.

 

Mgr. Petr Bartoš, LL.M.

Advokát spolupracující s advokátní kanceláří K&L Gates v Bruselu. Absolvent Právnické fakulty Univerzity Karlovy a College of Europe. V praxi se zaměřuje především na problematiku EU sankcí, kontroly exportu a prověřování zahraničních investic. Před nástupem do K&L Gates též pracoval v Evropské Komisi a působil v advokátních kancelářích v Praze.

 

Mgr. Rudolf Bicek, Ph.D.

Advokát ve společnosti Schönherr v Praze, kde vede praxi compliance, interních vyšetřování a white-collar crime. Specializuje se na právo obchodních korporací, firemní compliance (včetně whistleblowingu) a také na oblast interních vyšetřování. Má rozsáhlé zkušenosti s poradenstvím v oblasti trestní odpovědnosti právnických osob a trestní a civilní odpovědnosti managementu. Pravidelně zastupuje české i globální společnosti z různých odvětví, včetně bankovnictví a finančních služeb, IT, dopravy, petrochemického průmyslu a dalších průmyslových sektorů. Rovněž poskytuje právní poradenství některým agenturám Evropské unie. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a studoval také na Univerzitě v Curychu. Rudolf je držitelem doktorátu v oboru trestního práva a kriminologie.

 

Ing. Jaroslav Brabec, Ph.D., IWE

V současnosti působí jako Vedoucí Business Development ve společnosti Výzkumný Ústav Železniční, a.s. Zabývá se rozvojovými projekty v oblasti energetiky, IT, strojírenství a železniční dopravy. Implementuje nové služby do portfolia společnosti, jako ESG, Uhlíková stopa, Kybernetická bezpečnost, Racionalizace výrobních procesů, Akreditace systémů managementu, Konstrukce a výroba dílů pro ŽKV a jiné. V předchozím zaměstnání ve společnost Schafer-Menk, s.r.o. pracoval na pozici ředitele kvality a mimo jiné působil ve společnosti Siemens Kolejová vozidla, s.r.o. Vystudoval ČVUT Strojní fakultu a na UJEP obhájil doktorskou práci. Také studovat na DTU v Dánsku.

 

JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D.

Absolventka Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde v roce 1998 obdržela cenu JUDr. Karla Engliše. Nejprve působila ve funkci státní zástupkyně u Okresního státního zastupitelství v Litoměřicích, poté v pozici náměstkyně krajského státního zástupce v Ústí nad Labem, od roku 2012 v pozici vrchní státní zástupkyně v Praze. V letech 2008 až 2014 vykonávala funkci prezidentky Unie státních zástupců, následně ji byla udělena funkce čestné prezidentky. Členka Rady pro probaci a mediaci. Je držitelkou ceny Právník roku v oboru trestní právo pro rok 2016. Působí jako lektorka Justiční akademie. Je členkou Komise pro nový trestní řád. Od roku 2022 je členkou Vědecké rady Univerzity Karlovy. Vedoucí autorka komentáře k zákonu o státním zastupitelství (C. H. Beck, 2023).

 

Mgr. Jiří Císek

Řídící partner advokátní kanceláře Cisek. Věnuje se autorskému právu, softwarovým smlouvám, kybernetické bezpečnosti a poskytování digitálních služeb v Evropské unii. Za svou práci získal několik významných ocenění – Český inovativní právník roku (2018), doporučovaný odborník v oblasti autorského práva mezinárodního žebříčku IP STARS (2023, 2024) a v oblasti ochranných známek žebříčku World Trademark Review (2024). Advokátní kancelář Cisek se pod jeho vedením stala doporučovanou právnickou firmou roku v oblastech práva IT, duševního vlastnictví, telekomunikací a médií.

 

Mgr. Ivana Halamová Dobíšková, LL.M.

Advokátka a členka středoevropského týmu pro soutěžní právo v Allen Overy Shearman Sterling. Zaměřuje se na právo hospodářské soutěže, významné tržní síly, veřejné podpory a veřejných zakázek. Je absolventkou postgraduálního studia práva Evropské unie na College of Europe v Bruggách a programu Ekonomika v soutěžním právu na londýnské King's College. Dříve působila v Právní službě Evropské komise. Ivana má zkušenosti se zastupováním klientů před ÚOHS, Evropskou komisí i Soudním dvorem Evropské unie. Jako specialistka na soutěžní právo je doporučována mezinárodními publikacemi Chambers Europe či Legal500. Od února 2021 je členkou rozkladové komise předsedy ÚOHS pro oblast ochrany hospodářské soutěže a významné tržní síly. Je rovněž členkou předsednictva Komise pro hospodářskou soutěž ICC ČR.

 

Mgr. Stanislava Hejnová

Působí jako ředitelka compliance ve skupinách Qinshift, Avenga a Aricoma, tedy IT pilíře KKCG. Má na starosti nastavení compliance programu ve společnostech nejen v Evropě, ale také například v Argentině, Severní Makedonii a Malajsii. V rámci své činnosti se specializuje na regulaci ochrany osobních údajů, AI, NIS2 a DORA, stejně jako obecnou regulaci AML, Anti-trust a zásady etického jednání. Stanislava vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity a v minulosti působila v bankách a finančních institucích, jako jsou například HSBC, ČSOB Asset Management a KBC Asset Management v Belgii. Do února tohoto roku byla ředitelkou Compliance Moneta Money Bank a v letech 2020 – 2023 byla zařazena do TOP 100 nejvlivnějších právniček v České republice a na Slovensku #PRVNÍCH100LET (žen v právu).

 

Mgr. Klára Hrdličková, LL.M.

Advokátka kvalifikovaná pro dvě jurisdikce, Českou republiku a taktéž UK jako Solicitor in the Senior Courts for England and Wales. Zaměřuje se zejména na právo duševního vlastnictví, compliance (včetně whistleblowingu) a právo informačních technologií. Právo vystudovala na Karlově univerzitě v Praze a v UK. Pracovala v největších technologických společnostech, jako je Canon, a v mezinárodních advokátních kancelářích, jako jsou Clifford Chance, Noerr nebo Rowan Legal, ať už v Londýně nebo Praze. V těchto advokátních kancelářích se věnovala také oblastem regulatoriky a compliance. Od roku 2020 si založila vlastní praxi a v oblasti whistleblowingu poskytuje své služby českým a zahraničním klientům ze soukromé sféry a platformám pro řešení oznámení. Nejznámější české platformě NNTB připravila všechny nezbytné dokumenty pro řešení oznámení a pomohla nastavit systém dle požadavků české legislativy.

 

Jan Jendrejas

Od roku 2022 působí na Legislativním odboru Ministerstva spravedlnosti v oddělení civilního práva hmotného, kde se zabývá právem obchodních korporací, corporate governance a souvisejícími udržitelnostními tématy. Jako národní expert se podílí na vyjednávání legislativy v rámci Rady EU na pracovní úrovni, kde pracoval mj. na CSDDD, a to i během českého předsednictví v Radě EU. V současné době pracuje na transpozici CSDDD do českého právního řádu. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a kromě Ministerstva spravedlnosti působil i v advokátní kanceláři Squire Patton Boggs, kde se zaměřoval na obchodní právo.

 

Adéla Kábrtová

Působí v Evropské komisi jako koordinátor na oddělení sankcí Generálního ředitelství pro finanční stabilitu, finanční služby a unii kapitálových trhů (DG FISMA).

 

JUDr. Jiří Kapras, Ph.D.

Ředitel Odboru střetu zájmů a boje proti korupci na Ministerstvu spravedlnosti, jeden z hlavních autorů zákona o ochraně oznamovatelů. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Svou kariéru začal jako advokátní koncipient v pražské kanceláři zaměřené na trestní a přestupkové právo. Následně působil v oddělení trestněprávní legislativy Ministerstva spravedlnosti, kde se zabýval teroristickými trestnými činy a pomocí obětem. Od roku 2016 se specializuje na střet zájmů veřejných funkcionářů a boj proti korupci, včetně regulace lobbování a ochrany oznamovatelů. Je předsedou Pracovní komise ke střetu zájmů Rady vlády pro koordinaci boje s korupcí a podílel se na tvorbě komentáře k zákonu o střetu zájmů. Občasně publikuje v odborných právních periodikách.

 

Ing. Tomáš Krejčí

Je absolventem oborů manažerská informatika a informační management na VUT v Brně. V Národním úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost pracuje od jeho vzniku. Odborně se velkou část působení na NÚKIB zaměřoval na problematiku implementace zákona o kybernetické bezpečnosti a kontrolu plnění povinností, které z něj vyplývají. Od července 2022 je náměstkem ředitele NÚKIB a řídí sekci Národního centra kybernetické bezpečnosti.

 

Mgr. Ing. Jan Kupčík, Ph.D.

Moderátor a odborný garant konference. Působí jako advokát ve společnosti Schönherr v Praze, kde vede praxi zaměřující se na soutěžní právo. Specializuje se na všechny aspekty soutěžního práva, včetně zneužití dominantního postavení, vyšetřování kartelů v řízeních před národními i evropskými orgány, compliance a spojování soutěžitelů. Má rovněž rozsáhlé zkušenosti se soutěžněprávními spory a spory z nekalé soutěže, fúzemi a akvizicemi a různými regulatorními otázkami. Poskytuje poradenství klientům z různých odvětví a oborů, včetně telekomunikací, bankovnictví, dopravy, digitální ekonomiky a obnovitelných i klasických zdrojů energie. Významnou součástí jeho praxe je také oblast prověřování zahraničních investic. V uvedených oblastech je aktivní i v akademické sféře, neboť je vedoucím kolektivu autorů jediného komentáře k zákonu o prověřování zahraničních investic, spoluautorem přední učebnice českého soutěžního práva a publikoval řadu článků v českých i mezinárodních publikacích. Jeho nejnovějším počinem je publikace Moderní soutěžní právo a ekonomie (C. H. Beck, 2024). Je členem České advokátní komory a vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity a Ekonomicko-správní fakultu. Přednáší ekonomii hospodářské soutěže na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity a vystupuje na seminářích a konferencích zaměřených na různé otázky soutěžního práva.

 

doc. JUDr. Jan Lasák, Ph.D., LL.M.

Advokát v AK Kocián Šolc Balaštík. V praxi se zaměřuje především na právo obchodních společností, koncernové a závazkové právo a fúze a akvizice, bankovnictví. Působí též jako odborný asistent na Katedře obchodního práva PF MUNI a Katedře soukromého práva a civilního procesu PF UP. Spoluautor řady odborných publikací vydaných u Nakladatelství C. H. Beck, mimo jiné publikací Compliance v podnikové praxi (C. H. Beck, 2017) a Akciové společnosti (C. H. Beck, 2023), 2. vydání učebnice Obchodní společnosti a družstva (C. H. Beck, 2022) nebo velkého komentáře k občanskému zákoníku § 2716-2893 (C. H. Beck, 2021).

 

Mgr. Ing. Kamil Nejezchleb, Ph.D.

Počínaje listopadem 2008 působí celou svoji profesní kariéru na Úřadě pro ochranu hospodářské soutěže, kde vystřídal různé pozice. Pět let působil ve funkci vedoucího Oddělení kartelů a zástupce ředitele Odboru kartelů. Dne 1. dubna 2021 byl jmenován místopředsedou pověřeným vedením Sekce hospodářské soutěže. V souladu s novelou zákona o působnosti ÚOHS byl od 29. července 2023 jmenován místopředsedou Úřadu na šestileté funkční období.

 

Ing. Jiří Nevřela

V současnosti působí jako manažer rizik a manažer kvality autorizované osoby a akreditovaných útvarů. Dále je vedoucím certifikačního orgánu ve Výzkumném Ústavu Železničním a jeho specializací jsou systémy managementu dle norem ISO. V minulosti přednášel na Vysoké škole logistiky a má mnohaleté zkušenosti s implementací a využíváním metodik dle norem ISO v různých oblastech systémů managementu. Vystudoval České vysoké učení technické, Fakultu dopravní. Díky manažerské zkušenosti s řízením rizik ve Skupině ČD přistupuje k posuzování rizik z různých pohledů na dopady do chodu firmy.

 

Mgr. Michal Nohel

Advokát a ředitel právního oddělení skupiny Seznam.cz. Předtím vedl právní tým Českého rozhlasu. Zaměřuje se na právo duševního vlastnictví, informační technologie a mediální právo. Součást jeho právní praxe tvoří spory ve věci ochrany osobnosti, resp. ochrany dobré pověsti právnické osoby ve vztahu ke zpravodajskému a publicistickému obsahu.

 

JUDr. František Púry, Ph.D.

Od roku 1993 je soudcem Nejvyššího soudu České republiky se sídlem v Brně. Je zařazen na trestním kolegiu tohoto soudu a specializuje se zejména na hospodářskou a majetkovou kriminalitu. Působí též jako člen velkého senátu a evidenčního senátu trestního kolegia Nejvyššího soudu, v jejichž rámci se podílí na tvorbě judikatury Nejvyššího soudu v trestních věcech. Nyní zastává funkci předsedy trestního kolegia Nejvyššího soudu. Kromě toho se věnuje publikační činnosti, a to jako spoluautor některých knižních publikací z oboru trestního práva hmotného i procesního (např. komentářů k trestnímu zákonu, k trestnímu zákoníku, k trestnímu řádu a k zákonu o trestní odpovědnosti právnických osob, učebnic trestního práva hmotného i procesního, příručky o trestné činnosti v oblasti podnikání, příručky o úpadkových trestných činech atd.) a publikuje i v odborném tisku, zejména v časopisech Právní rozhledy, Trestněprávní revue a Bulletin advokacie. Externě působí na právnických fakultách Univerzity Karlovy v Praze a Masarykovy univerzity v Brně a na soukromé vysoké škole v Praze.

 

Jan Sláma

Zakladatel a jednatel společnosti FaceUp Technology, stojící za jedním ze světově nejpoužívanějších systémů na whistleblowing FaceUp.com, v ČR známým pod brandem Nenech To Být. Jeho tým a produkt pomáhá s ochranou oznamovatelů téměř 4 000 organizací ve více než 70 zemích, které jeho prostřednictvím řeší 900 oznámení měsíčně. Podniká od 12 let, aktuálně je kromě FaceUpu také společníkem a investorem v dalších deseti startupech. Chránit oznamovatele nekalostí se rozhodl v návaznosti na vlastní zkušenosti se šikanou a jejím oznamováním na základní škole.

 

Stevan Villalobos

Působí v EY již od roku 2011, nyní na pozici partner a od července 2023 je vedoucím oddělení Forenzních služeb a podpory integrity pro Českou republiku a Slovensko. Celkově má téměř 20 let zkušeností v oblasti finančních a forenzních auditů, zejména s vedením forenzních vyšetřování, prověřováním třetích stran, ale i v oblastech AML a sankčního compliance. Je certifikovaným forenzním znalcem (CFE) a členem asociace pro boj proti legalizaci výnosů z trestné činnosti (ACAMS). V minulosti zastával i regionální role v oblasti financial crime a v letech 2020 – 2023 působil jako vedoucí kvality a risk managementu pro forenzní služby v regionu střední, východní a jihovýchodní Evropy a střední Asie (CESA).

 

JUDr. Mgr. Barbora Vlachová, Ph.D., LL.M.

Je absolventkou Fakulty právnické Západočeské Univerzity a Policejní akademie České republiky v Praze. Je doktorandkou v oboru mezinárodního práva soukromého na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. V současnosti působí jako vedoucí advokátka v PORTOS, advokátní kancelář s. r. o. Věnuje se též pedagogické činnosti v oboru soukromého práva: vyučuje na Vysoké škole ekonomie a managementu a Policejní akademii České republiky v Praze. Má bohaté zkušenosti se zatupováním vyvlastnitelů i vyvlastňovaných. Pravidelně publikuje v oblasti práva občanského, obchodního, finančního, správního a práva informačních technologií. Je mimo jiné autorkou komentáře k zákonu o vyvlastnění (C. H. Beck, 2023), k zákonu o ochraně oznamovatelů (C. H. Beck, 2023), jakož i dalších odborných článků publikací vztahujících se k této a další problematice. Působí jako rozhodce Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR. Je držitelkou ocenění Právník roku 2023 v kategorii IT právo.

PROGRAM

08.00–08.55 registrace účastníků s občerstvením
08.55 zahájení konference
09.00–09.35

I. BLOK: ÚVOD / AKTUÁLNÍ TRENDY A VÝZVY V COMPLIANCE

 

 

Vystoupí Jan Kupčík, Jan Lasák a Jiří Nevřela

 

09.35–10.35

II. BLOK: PROVĚŘOVÁNÍ DODAVATELSKÝCH ŘETĚZCŮ (CSDDD, LkSG)

 

 

Panelová diskuse (60 min)

 

V panelu s aktivním přispěním účastníků konference vystoupí Tomáš Babáček, Jaroslav Brabec, Jan Jendrejas, Jan Kupčík a Stevan Villalobos

 

 

10.35–10.50

coffee break

 

10.50–12.05

III. BLOK: COMPLIANCE PROGRAM V TRESTNÍM ŘÍZENÍ A TRESTNÍ ODPOVĚDNOST PRÁVNICKÝCH OSOB

 

Panelová diskuse (75 min)

 

V panelu s aktivním přispěním účastníků konference vystoupí František Púry, Lenka Bradáčová a Rudolf Bicek

 

12.05-13.05

oběd

 

13.05–13.50

IV. BLOK: MEZINÁRODNÍ SANKCE 

 

Přednášky Adély Kábrtové a Petra Bartoše spojené s panelovou diskusí

 

V panelu s aktivním přispěním účastníků konference vystoupí Petr Bartoš, Adéla Kábrtová (online vstup) a Jan Kupčík

 

13.50–14.35

V. BLOK: SOUTĚŽNÍ COMPLIANCE 

 

Duel spojený s panelovou diskusí (45 min)

 

V panelu s aktivním přispěním účastníků konference vystoupí Ivana Halamová Dobíšková, Jan Kupčík a Kamil Nejezchleb

 

14.35–14.50

coffee break

 

14.50–15.35

VI. BLOK: WHISTLEBLOWING (ZKUŠENOSTI Z PRAXE) 

 

Panelová diskuse (45 min)

 

V panelu s aktivním přispěním účastníků konference vystoupí Rudolf Bicek, Jiří Kapras, Klára Hrdličková a Jan Sláma

 

15.35–15.50

coffee break

 

15.50–16.20

VII. BLOK: AI ACT 

 

Přednáška Michala Nohela (30 min)

 

16.20–17.15

VIII. BLOK: KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST A NIS 2 

 

Panelová diskuse (55 min)

 

V panelu s aktivním přispěním účastníků konference vystoupí Jiří Císek, Tomáš Krejčí, Barbora Vlachová a Stanislava Hejnová

 

 

17.15 ukončení konference

 

KONFERENČNÍ PROSTORY

Konference se uskuteční v centru Prahy, v historické neorenesanční budově, která byla v listopadu 2009 zrekonstruována z bývalého prestižního sídla Československé obchodní komory na moderní pětihvězdičkový hotel.

Vedle luxusního ubytování a služeb hotel nabízí unikátní konferenční prostory, mezi něž patří i velkolepý Ballroom Franz Josef, místo konání naší konference. Přednášky a panelové diskuse našich odborníků Vám zpříjemní pohled na krásná vitrážová okna.

ADELE Restaurant & Bar, Vaše útočiště v době oběda, podává italskou a středomořskou kuchyni; v den konání konference bude připraven raut lahodných chutí.

VSTUPENKA

 

9 900 Kč bez DPH (11 979 Kč s DPH)

 

3 a více účastníků z jedné společnosti = 10 % sleva

 

V ceně vstupenky jsou zahrnuty studijní materiály, blok a psací potřeby. Dále občerstvení a nápoje v průběhu celého dne a bohatý oběd v hotelové restauraci ADELE Restaurant & Bar.

PŘIHLÁSIT SE

logo grifin C. H. BECK vedle sebe červená OŘEZ Akademie CZ png OŘEZ beck-online-vinova

Nakladatelství C. H. BECK, s. r. o., si jakožto organizátor konference vyhrazuje právo na změnu přednášejících, termínu, místa konání anebo na zrušení konference. V případě výskytu těchto změn a skutečností Vás budeme informovat v co nejkratším možném termínu telefonicky nebo elektronicky.

KONTAKTNÍ OSOBA

Martina Leciánová

E-mail: martina.lecianova@beck.cz
Tel: +420 733 527 585